Początki firmy sięgają roku 1992, kiedy Arkady Sp. z o.o. utworzyła dział wyposażenia sklepów w urządzenia chłodnicze, który dynamicznie się rozwijał do roku 1998 i zaowocował przekształceniem działu w niezależną firmę Inochłod - Serwis sp. z o.o.

Głównymi kierunkami działalności naszej firmy są:

kompleksowe wyposażanie sklepów

Zajmujemy się projektowaniem, aranżacją, montażem wyposażenia ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji.
Współpracując z nami możesz liczyć nie tylko na kompleksowe wykonanie zlecenia, ale również na doradztwo począwszy od fazy projektu poprzez dostawę, wykonanie a także pomoc serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń.

instalacje chłodnictwa przemysłowego

projektujemy oraz wykonujemy instalacje zarówno dla przetwórstwa owocowo-warzywnego , mięsnego itp. , jak i dla centrów logistycznych
mamy doświadczenie w tego typu realizacjach i z pewnością potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom oraz przedstawić optymalne rozwiązanie zarówno dla systemów odparowania bezpośredniego z użyciem freonu oraz amoniaku , jak i dla systemów układów pośrednich z użyciem glikolu.

Naszym "oczkiem w głowie" i wizytówką - pomimo występujących na rynku tendencji do rozwijania firm handlowych - stał się serwis. Mozolną pracą tworzyliśmy zasoby ludzkie i pracowaliśmy nad wdrożeniem wśród klientów nowego podejścia do prawidłowej eksploatacji urządzeń jako klucza do wspólnego zadowolenia.

Dziś możemy uznać, że podjęliśmy słuszną decyzję.

Pod stałą kontrolą serwisową mamy ponad 400 obiektów o powierzchni sprzedaży ponad 200.000 m2. na którą składają się sklepy DH Tarchomin w Warszawie, PSS Radomsko, EKO Nysa, POLOmarket, PSS Społem Północ , KDSH Rypin , Piotr i Paweł.
Ponadto wiele zrealizowanych inwestycji chłodnictwa przemysłowego a wśród nich bazy logistyczne POLOmarket o łacznej pow.60.000m2 i mocy chłodniczej ok. 3,4 MW

Dzięki wyspecjalizowaniu i doświadczeniu naszej kadry wykonawczo-montażowej oraz rozbudowanej bazie logistycznej możemy zagwarantować wysoki poziom techniczny wykonania oraz zadowolenie ze wspólnych działań.

Nasz potencjał:

 • 10 lat doświadczenia
 • polski kapitał
 • zaplecze technologiczne zbudowane
  we współpracy z własnym biurem projektowym
  we Włoszech
 • 70 wykwalifikowanych pracowników
 • 5 ekip montaży chłodniczych
 • 6 ekip serwisowych
 • 30 renomowanych dostawców
 • własna baza magazynowo - transportowa
© Inochłod Serwis Wszystkie prawa zastrzeżone.
Created and powered by BH